Farby perál dodajú elegantnému interiéru punc noblesy

mar 11, 2020
Farba perál v interiéri: roztvorená lastúra s perlou na pláži

Biela, smotanová a krémová sú esenciou noblesy každého elegantného interiéru. S pridaním decentnej púdrovej ružovej, kontrastnej čiernej a  dreveného dekoru vytvoríte nadčasový vzhľad.

Farba perly v interiéri

Farebné odlesky riečnych a morských perál sú svojou farebnosťou neutrálne, a predsa unikátne. Ich výhodou je, že pristanú každému priestoru aj štýlu. Priam zamatové kúzlo perál je pre interiér pohladením. Neváhajte preto ani na okamih a obklopte sa nimi. Jediné, na čo si dajte pozor, je sterilnosť a jednotvárnosť priestoru. Tomu však predídete, ak použijete odlišnú štruktúru, prípadne vzor na textilných doplnkoch.

Náš tip: Škola interiérových farieb: Ružová


Interiér zariadený v odtieňoch perlovej farby, s krémovým čalúneným kreslom, čiernym stolíkom, bielymi dekoráciami a textíliami vo farbách bielej a ružovej.

Foto: Westwingnow

Kože, kožušiny, koberce, závesy, prikrývky, deky, ale aj tapety vám v zariadení útulného priestoru vo farbe perál hravo pomôžu. Útulne a hrejivo budú svetlé odtiene pôsobiť v kombinácii s drevom, kontrastnou čiernou farbou a so spoločníkom prizvaným zo sveta pastelových odtieňov. Zlaté a medené odlesky vnesú do takto zariadeného interiéru noblesu a punc luxusu.

Prečítajte si tiež

Zariadenie v odtieňoch perlovej

Pripravila: Kristína Falťanová
Foto: archív firiem, isifa/Shutterstock
Zdroj: časopis Pekné bývanie 02/2020

Komentáre