Kuchyňa nie je len obyčajnou miestnosťou

sep 09, 2020
Kuchyňa do písmena L.

Hovorí sa, že kuchyňa je srdcom domova. To platí, či už sme zarytí gurmáni a venujeme vareniu dlhé hodiny, alebo ju máme len ako miesto stretnutí s rodi­nou a priateľmi. Ak preto premýšľate nad kúpou novej kuchyne, nenechajte nič na náhodu a obráťte sa na odborníkov, ktorí vám pomôžu so všetkými detailami – od vytvorenia grafického návrhu až po samotnú montáž.

Aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi dokážu profesionáli v nových kuchyn­ských štúdiách ASKO – NÁBYTOK navrhnúť a zariadiť kuchyňu tak, aby spĺňala akékoľvek požiadavky.

Hotové sektorové kuchyne vám síce ušetria starosti s rozmiestnením samostat­ných skriniek, políc, umiestnením spotrebičov, svetiel a ďalších detailov, ale kuchyňa na mieru vám poskytne ďaleko väčšiu variabilitu a možnosť zariadiť miestnosť naozaj podľa vašich predstáv. Ak máte doma atypické podlahy či steny, kuchyňa na mieru je jasnou voľbou. Podobne to platí aj pre miestnosti s atypic­kým pôdorysom, pretože vhodnou kombináciou kuchynských skriniek a spotrebi­čov mnohokrát docielime aj optické zväčšenie miestnosti.

Biela kuchynská zostava s ostrovčekom.

„Kuchyňa patrí k priestorom, kde sa dbá na všetky detaily, perfektnú funkč­nosť a zároveň dizajn. Je preto lepšie obrátiť sa na odborníkov v kuchynských štúdiách, ktorí vám vytvoria kompletný návrh s ohľadom na vaše požiadavky a celkovú funkčnosť,“ dodáva Andrea Štěpánová, marketingová špecialistka spo­ločnosti ASKO – NÁBYTOK.

Kuchyňu naplánujeme do každého priestoru.

Dohodnite si stretnutie na www.askokuchyne.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti ASKO NÁBYTOK, spol. s r.o.

Komentáre