Vyhrajte posteľ Carlos od firmy ASKO – NÁBYTOK

aug 14, 2020
Súťaž s Asko Nábytok o posteľ

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku, a nová posteľ Carlos v imitácii duba s rozmermi 140 × 200 cm môže byť vaša.

Program Carlos zaujme svojím nadčasovým dizajnom. Jednotlivé diely ponúka v bielej farbe, betónovom dekore či vzoroch dub sonoma a dub artisan, ktoré sú dnes veľmi populárne a trendové. Disponuje pestrou škálou možností ‒ od komôd rôznych veľkostí cez písacie stoly, police, skrine, regály a ďalšie praktické vybavenie. Vďaka kombinácii samostatných kusov nábytku je možné zariadiť si interiér podľa vlastných predstáv. Inak to nie je ani v prípade postele Carlos. Rovnako ako všetky ostatné diely tohto programu je ideálnou voľbou do menších bytov, pre mladé rodiny alebo páry pri ich prvom spoločnom bývaní. Posteľ s rozmermi 140 × 200 cm v sebe skrýva praktické úložné zásuvky, účelnosť a čisté línie tvarov, ktoré sa hodia do každého priestoru. Variabilné systémy sú v poslednej dobe veľmi obľúbené práve preto, že ich môžete časom obmieňať a dopĺňať.

Viac informácií nájdete na www.asko.sk.

Súťažná otázka

Aká je hlavná téma časopisu Pekné bývanie číslo 9/2020?
a) Kuchyne
b) Kúpeľne
c) Spálne

Odpovede posielajte e-mailom na adresu sutaz@hobbymedia.sk najneskôr do 15. 9. 2020.
Výsledky uverejníme na www.doma.sk. Podmienky súťaže.

Použitá fotografia je ilustračná, dekorácie ani rošt nie sú súčasťou výhry. Správnu odpoveď nájdete v časopise Pekné bývanie 9/2020.

Logo Asko Nábytok

 

ZDROJ: ASKO – NÁBYTOK

Komentáre