Ako si vybrať betónovú dlažbu, tak aby dokonale podporila harmóniu vášho priestoru

apr 29, 2019
betónová dlažba Premac

Záhrada je to najprirodzenejšie miesto na relax. Jednoducho kúsok prírody priamo u vás doma. Nie je však kompletná bez terasy, kde sa deje všetko podstatné. Grilovačka s priateľmi, posedenia s rodinou, alebo príjemné poobedia s dobrou knihou. Práve upravené povrchy a dlažba okolo domu dávajú záhrade punc výnimočnosti a tvoria základ, ktorý dovolí vyniknúť stromom a kvetinovým záhonom.

Každý sme jedinečný. A taká je aj naša záhrada, ktorá je odrazom vkusu jednotlivca. Našťastie dnes sa už medze fantázií nekladú a existujú riešenia naozaj pre každého. Milujete funkcionalistický dizajn a jednoduché línie? Moderné dlažby splnia všetky požiadavky. Ak ste naopak fanúšikom rustikálneho štýlu, dlažby v prírodných odtieňoch sú pre vás ako stvorené.

Dizajn podľa aktuálnych trendov

Posledné roky prajú čistým líniám a jednoduchým tvarom v interiéri aj exteriéri. Hladký betónový povrch, ktorý dnes nie je problém nájsť v akejkoľvek farbe jednoducho zladíte s modernou stavbou. Ak potrebujete vniesť do priestoru aj trochu elegancie siahnite po špeciálne upravovaných povrchoch z jemného kameniva.

betónová dlažba

dlažba Multi Complex

Ak hľadáte dlažbu pre veľké priestory a ste fanúšikom moderných riešení, potom je pre vás Multi Complex ako stvorená. Dlaždice v troch formátoch spolu vytvárajú asymetrické a predsa trendové riešenie pre pochôdzne plochy. Hladký povrch v sivo-grafitovom, alebo melír latte prevedení podčiarkne charakter akéhokoľvek priestoru.

Pre milovníkov štýlov

Chcete záhrade dodať jedinečný charakter a jedinečnosť? Otĺkané povrchy dodávajú betónu prirodzený a rustikálny vzhľad. Napriek nemu si však zachovávajú najvyššiu pevnosť. Štruktúrované povrchy zas klamú telom. Vďaka jedinečným formám dokáže imitovať iné materiály. Napríklad drevo imitujúce betónové dlažby tak nepodliehajú vplyvom počasia a vydržia vám navždy. Ak hľadáte vzhľad prírodného kameňa siahnite pri výbere po štiepanom povrchu betónu.

betónová dlažba

dlažba Cube Aquaflair

Elegantný povrch pôsobiaci prírodným dojmom a tvar, ktorý narúša pravidelnosť rovných línií. To je dlažba Cube Aquaflair, určená pre tých, ktorým učarovala atmosféra uličiek starých miest. Moderná technológia výroby však zabezpečuje jednoduchšiu údržbu a odolnejší materiál.

Overená klasika

Sú betónové povrchy s každodennou funkciou parkovacej plochy, príjazdovej cesty, či chodníka. Tu výber okamžite padne na základný tvar dlažby, ktorý zaručuje vysokú nosnosť a odolnosť voči poškodeniu, pri jednoduchom spracovaní v kombinácií s hladkým povrchom.

betónová dlažba

dlažba Klasiko®

Jednoduchý tvar, rovné línie a pestrá farebná škála. S dlažbou Klasiko® dostanete skombinované obľúbené formáty pre jedinečné plochy, ktoré budú pôsobiť moderne a funkčne.

Pri výbere dlažby je dôležité myslieť na jej funkčnosť. Zdrsnené povrchy v okolí bazénov, alebo odolná dlažba na príjazdové cesty vám zaručia dlhoročný úžitok bez nutnosti ďalších investícií. Ak si navyše zvolíte aj správny dizajn, o atmosféru vášho priestoru máte postarané.

www.premac.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti Premac, spol. s r. o.

Komentáre