12 vydaní za cenu 9!

Predplaťte si mesačník Pekné bývanie a tri vydania dostanete ZADARMO.

Objednať

Súťaž: Vyhrajte akumulátorovú kosačku Lycos

Diskusia
Zdieľať 15. 04. 2021
Súťaž: Vyhrajte akumulátorovú kosačku Lycos

Vykročte do novej záhradnej sezóny s praktickou záhradnou technikou. Odpovedzte správne na súťažnú otázku a zaradíme vás do hry o akumulátorovú kosačku.

Akumulátorová kosačka Lycos 40/340 M značky WOLF-Garten v sebe spája tri funkcie – kosenie trávy, jej zber a mulčovanie. Záber má 34 cm, 6 polôh výšky kosenia od 25 do 75 mm. Disponuje bezkefovým motorom s lítium-iontovou technológiou a systémom kontroly kapacity akumulátora. Je ideálna na údržbu plochy do 300 m2s výškovo nastaviteľnou rukoväťou.

záhradná akumulátorová kosačka Lycos

Foto: WOLF-Garten

www.wolf-garten.com/sk/

Ako sa zapojiť?

Ak sa chcete stať šťastným majiteľom tohto záhradného pomocníka, odpovedzte správne najneskôr do 12.5. 2021 na súťažnú otázku. Jeden z vás bude môcť kosiť trávnik so všetkými výhodami, ktoré kosačka Lycos 40/340 M ponúka.

Prečítajte si aj podmienky súťaže.

Súťažná otázka

Aký záber ma kosačka Lycos 40/340 M?

Odoslaním súťažnej odpovede súhlasíte s podmienkami súťaže, ktoré obsahujú aj úplnú informáciu o spracovaní a uchovaní osobných údajov. Prevádzkovateľ: Hobby media, s.r.o. (Na Hrebienku 35, 811 02 Bratislava, IČO: 36 687 316). Ak požiadate o zasielanie týždenného výberu najlepších článkov z Doma.sk, bude vaša emailová adresa uchovávaná a spracúvaná prevádzkovateľom na účel zasielania týždenného emailového newslettra po dobu trvania jeho odberu. Odber je možné kedykoľvek zrušiť pomocou odkazu uvedeného v každej odoslanej správe. Pozrite si naše úplné podmienky spracovania osobných údajov.


Kategórie: Záhrada
Tagy: kosačky sutaz

Diskusia