Vaša terasa čoskoro získa modernejší vzhľad

mar 11, 2020
Záhradná terasa s terasovými platňami Mystika Ferrum.

Čo by mohlo byť lepšie než vytvorenie pekného miesta v záhrade, kde ožijú všetky vaše želania? Najnovšia produktová séria veľkoformátových terasových platní Mystika s hrúbkou iba 3 cm určite vaše predstavy naplní.

Dizajnové terasové platne s povrchovou úpravou kombinujú autentický vzhľad betónovej dlaždice a jej jednoduchú údržbu, a to vďaka jedinečnej ochrannej vrstve M-Coat, ktorá robí dlaždicu odolnejšou. Chráni ju pred vlhkosťou, mastnotou a nečistotami, čo výrazne uľahčuje údržbu. Špina a opotrebenie sú pri tomto jedinečnom dizajne neviditeľné.

Terasová platňa Mystika sa skladá z dvoch častí – dekoratívnej vrchnej vrstvy a spodnej vrstvy. Dekoratívny povlak pozostáva z bieleho cementu, prísad na báze mramoru, kremeňa a kvalitnej žuly. Povrch je abrazívne upravený a potom ošetrený matnou M-Coat vrstvou, ktorá robí terasovú platňu veľmi nenáročnou na údržbu. Spodná vrstva dlaždice je zmesou cementu a prísad na báze porfýru a kremeňa.

Terasová platňa Orient

Terasová platňa Mystika vo farbe Orient

Vďaka výraznému dizajnu a dostupným farbám premenia tieto platne terasu na nádhernú záhradnú oázu. Mystika Ferrum má pekný trochu zvetraný vzhľad. Farebný odtieň pripomína pôsobivú hrdzavú patinu cortenovej ocele. S mozaikovým vzorom Mystika Orient vytvoríte skôr vidiecku či rustikálnu atmosféru. 100% moc betónu nájdete v Mystika Cemento

Mystika sú prémiové terasové platne pre každý štýl domu. Kombinácia niekoľkých vzorov zaručuje veľmi hravý konečný výsledok.

www.premac.sk 

ZDROJ: PR článok spoločnosti Premac

Komentáre